Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Administratie

Astrid Veraart-Kamp

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20746626 a.veraart@voort.com

Dennis van de Biezenbos

Facturatie en projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 i.vanommen@voort.com

Julie Kamara

Projectadministratie & Facturatie
j.kamara@voort.com

Mala Matabadal-Bachoe

Salarisadministrateur
+31 6 42441683 m.matabal@voort.com

Nelleke Kastelein

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 83253607 n.kastelein@voort.com

Niels la Roi

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891064 n.laroi@voort.com

Tessa Bogaards

Personeelsadministratie
+31 6 57793807 t.bogaards@voort.com

Toine Rullens

Interim manager S&A
+31 6 21237959 t.rullens@voort.com

Varshana Ramdien

Personeels- en salarisadministratie
v.ramdien@voort.com

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Cathlin Christensen

Financial controller
+31 6 29004519 c.christensen@voort.com

Emile Eleveld

Manager Finance
+316 52605396 e.eleveld@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Stefan Heesakkers

Stagiair finance
+31 88 2871000 s.heesakkers@voort.com

Marketing & Communicatie

Iris Konter

Online marketeer
+31 6 22469337 i.konter@employmentgroup.nl

Karin van Bekkum

Content marketeer
+31 6 57537136 k.vanbekkum@employmentgroup.nl

Kelly Huijs

Projectmanager opleidingen & events
+31 6 12725054 k.huijs@voort.com

Remon Hollanders

Brandmanager
+31 6 12503087 r.hollanders@koen.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 88 2871071 a.hazecoetzer@voort.com

Marjolein van der Maat

Officemanager
+31 88 2871071 m.vandermaat@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 88 2871070 N.Schooneveld@voort.com

Quintina van Lambalgen

Officemanager & Voort Academy
+31 88 2871070 q.vanlambalgen@voort.com

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel manager West
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Marijke van de Weg

Operationeel Manager Noord
+31 6 83164403 m.vandeweg@voort.com

William Liefting

Operationeel manager Oost
+31 6 10204363 w.liefting@voort.com

Personeel en organisatie

Laura Dijkstra

HR business partner
+31 6 46993025 l.dijkstra@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com

Mickey van Dijk

Corporate recruiter
+31 6 13 00 65 45 m.vandijk@employmentgroup.nl