Hoofdkantoor (Utrecht)

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Marketing & Communicatie

Jessie Pijnenburg

Content marketeer
+31 6 12627094 j.pijnenburg@voort.com

Kelly Huijs

Projectmanager opleidingen & events
+31 6 12725054 k.huijs@voort.com

Laura Dijkstra

Corporate recruiter
+31 6 46993025 l.dijkstra@voort.com

Laura Hopman

Manager marketing & communicatie
+31 6 42441683 l.hopman@voort.com

Remon Hollanders

Online marketeer
+31 6 12503087 r.hollanders@voort.com

Tessa Pluijmakers

Brandmanager
+31 6 43557759 t.pluijmakers@voort.com

Financiële administratie

George Jansens

Financiële administratie
+31 88 2871082 g.jansens@voort.com

Marjolein van der Maat

Financiële administratie
+31 88 2871085 m.vandermaat@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 88 2871084 m.tolenaar@voort.com

Mike van Sorge

Financiële administratie
+31 6 25637793 m.vansorge@voort.com

Administratie

Annelie van Dijk

Applicatiebeheerder
+31 6 12802978 a.vandijk@voort.com

Astrid Veraart-Kamp

Manager projectadministratie en facturatie
+31 6 20746626 a.veraart@voort.com

Azra Jamakovic

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 a.jamakovic@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 i.vanommen@voort.com

Kim Lek

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 29733124 k.lek@voort.com

Melisa Koelewijn

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 51602974 m.koelewijn@voort.com

Nadia de Rijk

Urenadministratie
+31 6 23276237 n.derijk@voort.com

Nelleke Kastelein

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 83253607 n.kastelein@voort.com

Niels la Roi

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891064 n.laroi@voort.com

Stan van Diejen

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891066 s.vandiejen@voort.com

Receptie

Maaike van der Heide

Officemanager
+31 88 2871070 m.vanderheide@voort.com

Quintina van Lambalgen

Officemanager & Voort Academy
+31 88 2871070 q.vanlambalgen@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer