Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Administratie

Arti Elbertsen

Manager Service en Administratie
06-50222758 a.elbertsen@voort.com

Astrid Veraart-Kamp

Manager backoffice
+31 6 20746626 a.veraart@voort.com

Dennis van de Biezenbos

Facturatie en projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 i.vanommen@voort.com

Julie Kamara

Projectadministratie & Facturatie
j.kamara@voort.com

Mala Matabadal-Bachoe

Salarisadministrateur
+31 6 42441683 m.matabal@voort.com

Manuela Hengeveld

Salarisadministrateur
+31 6 29733124 m.hengeveld@voort.com

Nelleke Kastelein

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 83253607 n.kastelein@voort.com

Niels la Roi

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891064 n.laroi@voort.com

Tessa Bogaards

Personeelsadministratie
+31 6 57793807 t.bogaards@voort.com

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Emile Eleveld

Manager Finance
+316 52605396 e.eleveld@voort.com

Matthijs Lanting

Financiële administratie
+31 6 83164402 m.lanting@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Marketing & Communicatie

Jessie Pijnenburg

Online marketeer
+31 6 12627094 j.pijnenburg@voort.com

Karin van Bekkum

Content marketeer
+31 6 57537136 k.vanbekkum@employmentgroup.nl

Kelly Huijs

Projectmanager opleidingen & events
+31 6 12725054 k.huijs@voort.com

Remon Hollanders

Brandmanager
+31 6 12503087 r.hollanders@koen.com

Tijn Landsbergen

Online marketeer
+31 6 42460061 t.landsbergen@employmentgroup.nl

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 88 2871071 a.hazecoetzer@voort.com

Marjolein van der Maat

Officemanager
+31 88 2871071 m.vandermaat@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 88 2871070 N.Schooneveld@voort.com

Quintina van Lambalgen

Officemanager & Voort Academy
+31 88 2871070 q.vanlambalgen@voort.com

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel manager West
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Arjen Woensdregt

Operationeel manager
+316 1366 5996 a.woensdregt@voort.com

Ellen Proos

Operationeel Manager Zuidwest
+31 6 10205760 e.proos@voort.com

Marijke van de Weg

Operationeel Manager Noord
+31 6 83164403 m.vandeweg@voort.com

Paul Metzke

Operationeel manager Zuidoost
+31 6 43236983 p.metzke@voort.com

William Liefting

Operationeel manager Oost
+31 6 10204363 w.liefting@voort.com

Personeel en organisatie

Laura Dijkstra

HR business partner
+31 6 46993025 l.dijkstra@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com

Mickey van Dijk

Corporate recruiter
+31 6 13 00 65 45 m.vandijk@employmentgroup.nl