Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Administratie

Dennis van de Biezenbos

Facturatie en projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 i.vanommen@voort.com

Saloua Hatimi

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 83 25 36 07 s.hatimi@voort.com

Tessa Bogaards

Personeelsadministratie
+31 6 57793807 t.bogaards@voort.com

Varshana Ramdien

Personeels- en salarisadministratie
v.ramdien@voort.com

Wanda Kooij

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 53461438 savoortutrecht@voort.com

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Cathlin Christensen

Financial controller
+31 6 29004519 c.christensen@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Marketing & Communicatie

Remon Hollanders

Brandmanager
+31 6 12503087 r.hollanders@koen.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 6 82 30 26 77 a.hazecoetzer@voort.com

Marjolein van der Maat

Officemanager
+31 88 2871071 m.vandermaat@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 6 10 41 62 23 n.schooneveld@employmentgroup.nl

Quintina van Lambalgen

Officemanager & Voort Academy
+31 6 12 11 88 85 q.vanlambalgen@voort.com

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel manager West Zuid
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Jeroen Bosch

Commercieel Manager
+31 6 10205841 j.bosch@voort.com

José Sneller-Hoeve

Commercieel Manager
+31 6 10891068 j.sneller@voort.com

Marijke van de Weg

Operationeel Manager Noord Oost
+31 6 83164403 m.vandeweg@voort.com

William Liefting

Commercieel Manager
+31 6 10204363 w.liefting@voort.com

Personeel en organisatie

Laura Dijkstra

HR business partner
+31 6 46993025 l.dijkstra@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com