Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Administratie

Dennis van de Biezenbos

Facturatie en projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Dominique Hietbrink

Medewerker S&A
+31 6 82383291 d.hietbrink@voort.com

Fiona Holwerda

Medewerker S&A
+316 82 05 62 35 f.holwerda@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
088-2871022 i.vanommen@voort.com

Marjolein van der Maat

compliance officer TEG
+31 88 2871071 m.vandermaat@voort.com

Saloua Hatimi

Personeels- en salarisadministratie
088-2871023 s.hatimi@voort.com

Tanja van de Pol

+31 6 82051202 t.vandepol@voort.com

Tessa Bogaards

Personeelsadministratie
088-2871025 t.bogaards@voort.com

Wanda Kooij

Personeels- en salarisadministratie
088-2871024 savoortutrecht@voort.com

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Cathlin Christensen

Financial controller
+31 6 29004519 c.christensen@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Learning & Development

Ineke Haveman-Kullberg

Manager Learning & Development
+31 6 53522254 i.kullberg@voort.com

Quintina van Lambalgen

Opleidingscoördinator
+31 6 12 11 88 85 q.vanlambalgen@voort.com

Marketing & Communicatie

Sharon Parinussa

Brandmanager
+31 6 83567481 s.parinussa@voort.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+316 82302677 a.hazecoetzer@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 6 10 41 62 23 n.schooneveld@employmentgroup.nl

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel manager West Zuid
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Jeroen Bosch

Commercieel Manager
+31 6 10205841 j.bosch@voort.com

Marijke van de Weg

Operationeel Manager Noord Oost
+31 6 83164403 m.vandeweg@voort.com

Tom Zentjens

Operationeel Manager
+31 6 13344939 t.zentjens@voort.com

William Liefting

Commercieel Manager
+31 6 10204363 w.liefting@voort.com

Personeel en organisatie

Gerwin Bakker

Corporate Recruiter
+31 6 82887228 g.bakker@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com