Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Administratie

Anne Stellwag

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 a.stellwag@voort.com

Chantal Vloor

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 c.vloor@voort.com

Claude Langhout

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 c.langhout@voort.com

Fleur Knol

Commercieel Medewerker Mid-Office
+ 31 6 10247415 f.knol@voort.com

Janne Rödel

Commercieel Medewerker Mid-Office
+31 6 82588991 j.rodel@voort.com

Lisette Groeneveld

Commercieel Medewerker Mid-Office
06-51418457 l.groeneveld@voort.com

Tessa Bogaards

Medewerker Service & Administratie
088-2871024 t.bogaards@voort.com

Commercieel management

Deborah Dielis

Key Accountmanager Bouw & Installatie
+31 6 57311185 d.dielis@voort.com

Jeroen Bosch

Operationeel Manager Civiele Techniek
+31 6 10205841 j.bosch@voort.com

Michael Baak

Key Accountmanager Bouw & Installatie
+31 6 39231424 m.baak@voort.com

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Cathlin Christensen

Financial Controller
+31 6 29004519 c.christensen@voort.com

Dennis van de Biezenbos

Medewerker facturatie & projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Melanie Tolenaar

Medewerker Financiële Administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Ousama Kaouass

Assistent Financial Controller
+31 6 82919145 o.kaouass@voort.com

Industrie

José Sneller-Hoeve

Cosultant Industrie
+31 6 10891068 j.sneller@voort.com

Learning & Development

Quintina van Lambalgen

Opleidingscoördinator
+31 6 12118885 q.vanlambalgen@voort.com

Marketing & Communicatie

Eva van Assendelft

Brandmanager
+31 6 20861331 e.vanassendelft@voort.com

Sanne Kasius

Content Marketeer
+31 6 51371493 s.kasius@voort.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 6 82302677 a.hazecoetzer@voort.com

Fleur Groenewoud

Stagiaire Officemanager
+31 6 52605396 f.groenewoud@voort.com

Marloes Jansen

Officemanager
+31 6 83504323 marloes.jansen@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 6 10416223 n.schooneveld@employmentgroup.nl

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel Manager Civiele Techniek
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Marcelle Marks

Operationeel Manager Bouw
+31 6 82099118 m.marks@voort.com

Marijke van de Weg

Operationeel Manager Industrie
+31 6 83164403 m.vandeweg@voort.com

Tom Zentjens

Operationeel Manager Bouw & Installatie
+31 6 13344939 t.zentjens@voort.com

Personeel en organisatie

Demi Kouwenberg

HR Business Partner
+31 6 27027171 d.kouwenberg@voort.com

Lisanne Bles- van de Putte

HR Business Partner
+31 6 10837435 l.bles@voort.com

Marjolein van der Maat

Compliance officier TEG
088-2871071 m.vandermaat@voort.com

Recruitment

Carlyn Sligman

Teamlead Recruitment Bouw & Installatie
+31 6 51882968 c.sligman@voort.com

Celina Nasib

Recruiter Civiele Techniek
+31 6 57119626 c.nasib@voort.com

Gerwin Bakker

Corporate Recruiter
+31 6 82887228 g.bakker@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment Manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com

Stefanie Broek

Teamlead Recruitment Industrie
+31 6 57151211 s.broek@voort.com

Tessa te Loo

Corporate Recruiter
+316 82076731 t.teloo@voort.com