Weert

Vestiging

Schoutlaan 11
6002 EA, Weert

Medewerkers

Bouw & Installatie

Deborah Dielis

Consultant installatietechniek
+31 6 57311185 d.dielis@voort.com

Fanny Lodiers

Recruiter bouw & installatie
+31 6 22468950 f.lodiers@voort.com

Jelle Raets

Consultant installatietechniek
+31 6 12499466 j.raets@voort.com

Lars Keizers

Consultant bouwkunde
+31 6 30273519 l.keizers@voort.com

Sam Beckers

Recruiter bouw & installatie
+31 6 57893911 s.beckers@voort.com

Tom Zentjens

Manager bouw & installatie
+31 6 13344939 t.zentjens@voort.com

Civiele techniek

Annabel Berkers

Consultant civiele techniek
+31 6 12118885 a.berkers@voort.com

Anne van de Gazelle

Recruiter civiele techniek
+31 6 57005696 a.vandegazelle@voort.com

Michiel van den Beuken

Manager civiele techniek
+31 6 41783713 m.vandenbeuken@voort.com

Pien Timmers

Consultant civiele techniek
+31 6 83164401 p.timmers@voort.com

Industrie

Bas de Jong

Consultant elektrotechniek
+31 6 20195895 b.dejong@voort.com

Hanne Tillmans

Consultant werktuigbouwkunde
+31 6 53461438 h.tillmans@voort.com

High tech

Ellen van den Munckhof

Recruiter industrie & high tech
+31 6 12932642 e.vandenmunckhof@voort.com

Giel van den Broek

Manager industrie & high tech
+31 6 10377989 g.vandenbroek@voort.com

Lisanne Hamers

Consultant high tech
+31 6 52854354 l.hamers@voort.com

Patrick Mevis

Consultant high tech
+31 6 57782410 p.mevis@voort.com

Paul Firet

Consultant high tech
+31 6 53250615 p.firet@voort.com

Key accountmanager

Jeroen Bosch

Key accountmanager
+31 6 10205841 j.bosch@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer