Utrecht

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Administratie

Ayse Akkaya

Mid Office medewerker
+31 6 82579832 a.akkaya@voort.com

Samil Ozulayzi

Mid Office medewerker
+31 6 82598337 s.ozulayzi@voort.com

Wanda Kooij

Personeels- en salarisadministratie
088-2871024 savoortutrecht@voort.com

Bouw & Installatie

Ceciel Schwartzenberg

Senior Consultant Bouw & Installatietechniek
+31 6 83941084 c.schwartzenberg@voort.com

Michal Ben-David

Consultant Bouw & installatie
+31 6 82565599 m.bendavid@voort.com

Civiele techniek

Job van Schaeren

Consultant Energietechniek en Civiele Techniek
+31 6 54645748 j.vanschaeren@voort.com

Loes Daniels

Consultant Civiele Techniek
+31 6 53625997 l.daniels@voort.com

Marco van de Weteringh

Consultant Civiele Techniek
+31 6 25637795 m.vandeweteringh@voort.com

Mario Renes

Consultant Civiele Techniek
+31 6 51394927 m.renes@voort.com

Tim de Koning

Managing Consultant Civiele Techniek
+31 6 14512486 t.dekoning@voort.com

Geo-informatie

Anne Fleur Overeijnder

Consultant Geo-Informatie
+31 6 57202513 a.overeijnder@voort.com

Dieke van Bolderen

Consultant Geo-Informatie
+31 6 41728883 d.vanbolderen@voort.com

Hans de Jong

Consultant Geo-Informatie
+31 6 82805320 h.dejong@voort.com

Julian Smits

Consultant Geo-Informatie
+31 6 53432806 j.smits@voort.com

Kyra Brugman

Managing Consultant Geo-Informatie
+31 6 42442150 k.brugman@voort.com

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel manager West Zuid
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Recruitment

Anne-Marie Vlas

Recruiter Civiele Techniek & Energietechniek
+31 6 52854354 a.vlas@voort.com

Carlyn Sligman

Recruiter Installatietechniek
+31 6 51882968 c.sligman@voort.com

Jessica Vosmeer

Recruiter Geo-Informatie
+31 6 46993024 j.vosmeer@voort.com

Malou Welling

Recruiter Industrie
+31 6 10 89 10 66 m.welling@voort.com