Utrecht

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Bouw & Installatie

Bas Ligterink

Consultant Installatietechniek
+31 6 10837435 b.ligterink@voort.com

Ceciel Schwartzenberg

Manager Bouw & Installatietechniek
+31 6 83941084 c.schwartzenberg@voort.com

Sam Hofsté

Consultant Installatietechniek
+31 6 52605396 s.hofste@voort.com

Civiele techniek

Job van Schaeren

Consultant Energietechniek en Civiele Techniek
+31 6 54645748 j.vanschaeren@voort.com

Mario Renes

Consultant Civiele Techniek
+31 6 51394927 m.renes@voort.com

Rob Noordberger

Consultant Civiele Techniek
+31 6 41728883 r.noordberger@voort.com

Tim de Koning

Manager Civiele Techniek
+31 6 14512486 t.dekoning@voort.com

Geo-informatie

Hans de Jong

Consultant Geo-Informatie
+31 6 82805320 h.dejong@voort.com

Julian Smits

Consultant Geo-Informatie
+31 6 53432806 j.smits@voort.com

Kyra Brugman

Consultant Geo-Informatie
+31 6 42442150 k.brugman@voort.com

Operationeel management

Annemijn Best

Operationeel manager West Zuid
+31 6 52053032 a.best@voort.com

Recruitment

Anne-Marie Vlas

Recruiter Civiele Techniek & Energietechniek
+316 52854354 a.vlas@voort.com

Carlyn Sligman

Recruiter Installatietechniek
+31 6 51882968 c.sligman@voort.com

Jessica Vosmeer

Recruiter Geo-Informatie
+31 6 46993024 j.vosmeer@voort.com

Maïllis Jansen

Recruiter Bouwkunde
+31 6 25637793 m.jansen@voort.com