Utrecht

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Bouw & Installatie

Kasper Orlemans

Consultant Bouwkunde
06-82078866 k.orlemans@voort.com

Manon Coumans

Consultant Bouwkunde
06-51729176 m.coumans@voort.com

Marloes Jansen

Consultant Installatietechniek
+31 6 83504323 marloes.jansen@voort.com

Marquis Bieshaar

Managing Consultant Installatietechniek
+31 6 82878547 m.bieshaar@voort.com

Michal Ben-David

Consultant Installatietechniek
+31 6 82565599 m.bendavid@voort.com

Civiele techniek

Job van Schaeren

Consultant Civiele Techniek
+31 6 54645748 j.vanschaeren@voort.com

Leon van Leeuwen

Consultant Civiele Techniek
+31 6 83688512 l.vanleeuwen@voort.com

Linda van Ham

Recruiter Civiele techniek
+31 6 10217985 l.vanham@voort.com

Loes Daniels

Senior Consultant Civiele Techniek
+31 6 53625997 l.daniels@voort.com

Tim de Koning

Managing Consultant Civiele Techniek
+31 6 14512486 t.dekoning@voort.com

Geo-informatie

Anne Fleur Overeijnder

Managing Consultant Geo-Informatie
+31 6 57202513 a.overeijnder@voort.com

Hans de Jong

Managing Consultant Geo-Informatie
+31 6 82805320 h.dejong@voort.com

Jessica Vosmeer

Recruiter Geo-Informatie
+31 6 46993024 j.vosmeer@voort.com

Kyra Brugman

Operationeel Manager Geo-Informatie
+31 6 42442150 k.brugman@voort.com

Laura van Eijndhoven

Consultant Geo-Informatie
+31 6 82050574 l.vaneijndhoven@voort.com

Lotte Elschot

Consultant Geo-Informatie
+31 6 20727593 l.elschot@voort.com

Marinda Timmer

Recruiter Geo-Informatie
+31 6 82075233 m.timmer@voort.com

Roelof ten Berge

Consultant GEO informatie
+31 6 82051187 r.tenberge@voort.com

Recruitment

Yvo van den Bos

Recruiter Civiele Techniek
+31 6 48887560 y.vandenbos@voort.com