Utrecht

Vestiging

Groenewoudsedijk 63
3528 BG, Utrecht

Medewerkers

Bouw & Installatie

Ibrahim Ben Mansour

Consultant installatietechniek
+31 6 13899380 i.benmansour@voort.com

Sabine Verweij

Manager bouw & installatie
+31 6 10837435 s.verweij@voort.com

Bidmanager

Pieter Peek

Bidmanager
+31 6 11867893 p.peek@voort.com

Civiele techniek

Mario Renes

Consultant civiele techniek
+31 6 51394927 m.renes@voort.com

Mathijs de With

Consultant civiele techniek
+31 6 46 37 62 11 m.dewith@voort.com

Rob Noordberger

Consultant civiele techniek
+31 6 41728883 r.noordberger@voort.com

Energietechniek

Valentijn Zegwaart

Consultant energietechniek
+31 6 50222758 v.zegwaart@voort.com

Geo-informatie

Jessica Vosmeer

Recruiter geo-informatie
+31 6 46993024 j.vosmeer@voort.com

Jobbe Spelmink

Consultant geo-informatie
+31 6 46376214 j.spelmink@voort.com

Julian Smits

Consultant geo-informatie
+31 6 53432806 j.smits@voort.com

Kyra Brugman

Consultant geo-informatie
+31 6 42442150 k.brugman@voort.com

Maaike te Brake

Consultant geo-informatie
+31 6 30626618 m.tebrake@voort.com

Industrie

Tom Witteveen

Consultant industrie
+31 6 29004519 t.witteveen@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer