Heerenveen

Vestiging

Abe Lenstra Boulevard 4
8448 JB, Heerenveen

Medewerkers

Bouw & Installatie

Johan Olivier

Consultant Bouw & Installatie
+31 6 46 37 62 11 j.olivier@voort.com

Rik de Jong

Manager Bouw & Installatie
+31 6 51221219 r.dejong@voort.com

Civiele techniek

Koen Duursema

Consultant Energietechniek & Civiele techniek
+31 6 41226384 k.duursema@voort.com

Industrie

Jitske Plantinga

Consultant Elektrotechniek
+31 6 41852840 j.plantinga@voort.com

Martijn van der Kroef

Consultant Werktuigbouwkunde
+31 6 83587806 m.vanderkroef@voort.com

Operationeel management

Marijke van de Weg

Operationeel Manager Noord Oost
+31 6 83164403 m.vandeweg@voort.com

Recruitment

Anne-Marie Vlas

Recruiter Civiele Techniek & Energietechniek
+316 52854354 a.vlas@voort.com

Carlyn Sligman

Recruiter Installatietechniek
+31 6 51882968 c.sligman@voort.com

Jessica Vosmeer

Recruiter Geo-Informatie
+31 6 46993024 j.vosmeer@voort.com

Maïllis Jansen

Recruiter Bouwkunde
+31 6 25637793 m.jansen@voort.com

Sandy Bokhorst

Recruiter Industrie en Energie
+31 6 13006545 s.bokhorst@voort.com