Capelle a/d IJssel

Vestiging

's-Gravenweg 23
2901 LA, Capelle a/d IJssel

Medewerkers

Bouw & Installatie

Annemarie Radder

Consultant bouwkunde
+31 6 83164402 a.radder@voort.com

Marcelle Marks

Manager bouw & installatie
+31 6 10204387 m.marks@voort.com

Victor Haaze

Consultant installatietechniek
+31 6 20745985 v.haaze@voort.com

Civiele techniek

Ellen Proos

Operationeel manager
+31 6 10205760 e.proos@voort.com

Michelle Plevier

Recruiter civiele techniek
+31 6 57840728 m.plevier@voort.com

Tim de Koning

Manager civiele techniek
+31 6 14512486 t.dekoning@voort.com

Industrie

Danny Pelgrim

Consultant maritiem
+31 6 55217434 d.pelgrim@voort.com

Sabina van Rees

Consultant maritiem
+31 6 12763272 s.vanrees@voort.com

Tim van Diejie

Manager industrie
+31 6 57777843 t.vandiejie@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer