Breda

Vestiging

Takkebijsters 3
4817 BL, Breda

Medewerkers

Bouw & Installatie

Anne Fleur Overeijnder

Consultant installatietechniek
+31 6 57202513 a.overeijnder@voort.com

Layla Alizadah

Consultant bouwkunde
+31 6 14575039 l.alizadah@voort.com

Marcelle Marks

Manager bouw & installatie
+31 6 10204387 m.marks@voort.com

Civiele techniek

Cas Jorna

Consultant civiele techniek
+31 6 82 91 91 45 c.jorna@voort.com

Ellen Proos

Operationeel manager
+31 6 10205760 e.proos@voort.com

Jeffrey van de Luijtgaarden

Consultant civiele techniek
+31 6 10247904 j.vandeluijtgaarden@voort.com

Michelle Plevier

Recruiter civiele techniek
+31 6 57840728 m.plevier@voort.com

Industrie

Carl Stolk

Consultant werktuigbouwkunde
+31 6 10247415 c.stolk@voort.com

Cas van Kasteren

Manager industrie en civiele techniek
+31 6 50614991 c.vankasteren@voort.com

Thomas van Beurden

Consultant werktuigbouwkunde
+31 6 22469337 t.vanbeurden@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer