Apeldoorn

Vestiging

Laan van Westenenk 731B
7334 DL , Apeldoorn

Medewerkers

Bouw & Installatie

Bram de Moree

Consultant bouwkunde
+31 6 57753236 b.demoree@voort.com

Elise Lammertink

Consultant bouwkunde
+31 6 10989539 e.lammertink@voort.com

Karlijn Bleijenberg

Consultant bouwkunde
+31 6 10416837 k.bleijenberg@voort.com

Lotte Verhaegh

Recruiter bouwkunde
+31 6 42442217 l.verhaegh@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment coördinator
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com

Mickel Liebrecht

Consultant installatietechniek
+31 6 53413405 m.liebrecht@voort.com

Stefan Wispels

Consultant bouwkunde
+31 6 57082778 s.wispels@voort.com

Tom Hemmelder

Manager bouw & installatie
+31 6 14905823 t.hemmelder@voort.com

Civiele techniek

Martijn Machin

Consultant civiele techniek
+31 6 21222162 m.machin@voort.com

Nadia Mannai

Consultant civiele techniek
+31 6 51803971 n.mannai@voort.com

Paul Metzke

Manager civiele techniek
+31 6 43236983 p.metzke@voort.com

Industrie

Gerard Cornelis Zeeman

Consultant industrie
+31 6 25637795 g.zeeman@voort.com

Marije de Vries

Consultant werktuigbouwkunde
+31 6 41852927 m.devries@voort.com

Niek ten Tusscher

Consultant werktuigbouwkunde
+31 6 23622754 n.tentusscher@voort.com

William Liefting

Manager industrie
+31 6 10204363 w.liefting@voort.com

Energietechniek

Thijs van de Ven

Consultant energietechniek
+31 6 53625997 t.vandeven@voort.com

Key accountmanager

José Sneller

Key accountmanager
+31 6 10891068 j.sneller@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer