Amsterdam

Vestiging

Suikersilo-West 14
1165 MP, Halfweg

Medewerkers

Bouw & Installatie

Ceciel Schwartzenberg

Manager installatietechniek
+31 6 83941084 c.schwartzenberg@voort.com

Ian Ruigrok

Consultant bouwkunde
+31 6 15409658 i.ruigrok@voort.com

Martijn den Boer

Manager bouwkunde
+31 6 41233574 m.denboer@voort.com

Suzan van Westerlaak

Consultant installatietechniek
+31 6 51345999 s.vanwesterlaak@voort.com

Suzanne van Dijk

Consultant bouwkunde
+31 6 15329771 s.vandijk@voort.com

Civiele techniek

Melanie Goense

Consultant civiele techniek
+31 6 83240694 m.goense@voort.com

Rinse Boersma

Manager civiele techniek
+31 6 29004519 r.boersma@voort.com

Industrie

Isis Bruins

Consultant werktuigbouwkunde
+31 6 10186591 i.bruins@voort.com

Marco Reemer

Consultant elektrotechniek
+31 6 83567481 m.reemer@voort.com

Wouter Stam

Manager industrie
+31 6 10217985 w.stam@voort.com

Energietechniek

Valentijn Zegwaart

Consultant energietechniek
+31 6 50222758 v.zegwaart@voort.com

Key accountmanager

Werner Falke

Key accountmanager
+31 6 10161003 w.falke@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer