Amsterdam

Vestiging

Suikersilo-West 14
1165 MP, Halfweg

Medewerkers

Bouw & Installatie

Ian Ruigrok

Consultant bouwkunde
+31 6 15409658 i.ruigrok@voort.com

Martijn den Boer

Manager bouw & installatie
+31 6 41233574 m.denboer@voort.com

Sandra van de Wouw

Recruiter bouw & installatie
+31 6 52605396 s.vandewouw@voort.com

Civiele techniek

Jolien Stroet

Consultant civiele techniek
+31 6 83240694 j.stroet@voort.com

Teun van Velzen

Consultant civiele techniek
+31 6 46745599 t.vanvelzen@voort.com

Werner Falke

Manager civiele techniek
+31 6 10161003 w.falke@voort.com

Industrie

Marco Reemer

Consultant elektrotechniek
+31 6 83567481 m.reemer@voort.com

Wouter Stam

Manager industrie
+31 6 10217985 w.stam@voort.com

Energietechniek

Valentijn Zegwaart

Consultant energietechniek
+31 6 50222758 v.zegwaart@voort.com

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer